Leshoj nje kat te shptepis me qira per studente femra

Publikuar: Shtator 2, 2014 2:15 pm | Nga: b | Çmimi: 50 | Tel.: 044/418660

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj nje kat te shptepis me qira per studente femra

Shtepia qendet ne qender te Prishtines me kushte shume te mira per banim me te gjitha paisjet e nevojshme me hymje te veqant dhe nxemje qendrore.
Qmimi eshte 50 euro per person ku perfshihen te gjitha shpenzimet perveq rrymes deri ne 6 persona.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39