Leshoj nje kat te shtepis me qira per studente femra

Emri Kontaktues: b | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/418660 | Data e Publikimit: 24.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj nje kat te shtepis me qira per studente femra
Ne qender te qytetit prapa Teatrit Kombetar me kushte shume te mira per banim me nxemje qendrore dhe hymje te veqant.
Qmimi 50 euro per person me te gjitha shpenzimet perveq rrymes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 6 =