leshoj shtepi me qera

Emri Kontaktues: mustafe | Çmimi: 200€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044248413 | Data e Publikimit: 26.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj shtepi me qera. shtepia ka 3 dhoma dhe gjendet ne lagjen e spitalit rr.ernest koliqi. afer eulexit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 5 =