Leshoj shtepi me qera

Emri Kontaktues: mustafe | Çmimi: 220€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/248-413 | Data e Publikimit: 15.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj shtepi me qera, shtepia ka 3 dhoma dhe gjendet ne Lagjen e Spitalit rr.”Ernest Koliqi” afer eulexit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 2 =