Leshoj shtepin me qera

Publikuar: Korrik 3, 2015 10:21 am | Nga: v | Çmimi: 300 | Tel.: 049288587

Leshoj shtepin me qera Leshoj shtepin me qera Leshoj shtepin me qera Leshoj shtepin me qera

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj Shtepin me qera e mobiluar me te gjitha oborr podrum dhe vend parking

Rruga Shaip Spahiju ka parku i qytetit perball Bustit Isa Kastrati

049 288 587 ose viber 0038649 481 308

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39