Leshoj Shtepin me qera ne Lagjen Kalabria(Emshire)

Emri Kontaktues: Trim | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044557097 | Data e Publikimit: 02.09.2014

Leshoj Shtepin me qera ne Lagjen Kalabria(Emshire)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepija ka 4 dhoma 2 banjo sallon dhe kuzhin oborr me hapsir me mbi 3 vetura

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 2 =