Leshoj shtepin me qira ka dy dhoma gjumi nje sallon me kuzhin banjo balllkon

Publikuar: Shkurt 16, 2010 1:56 pm | Nga: Driton | Tel.: 044736708

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj shtepin me qira shtepia esht nje katesha ka nje sallon me kuzhin dy dhoma gjumi banjo ballkon esht e pajisur me tegjitha elementet shtepia gjindet te tregu i gjelbert per me shum informata mund te na kontaktoni ne ket nr tel 044736708 dhe 044141526

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39