leshoj shtepine me qera

Emri Kontaktues: Mustafe | Çmimi: 170€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/432-646 | Data e Publikimit: 22.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj Shtepine me qera, Shtepia ka 3 dhoma dhe gjendet ne Lagjen e Spitalit Rr. Ernest Koliqi afer Eulexit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 4 =