Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE*

Publikuar: Qershor 2, 2014 9:59 pm | Nga: Alban | Tel.: 049662057

Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE* Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE* Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE* Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE*

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesën me qira * 97 m2* ne lagjen *TOPHANE* në rrugën “Lidhja e Prizrenit” . Banesa është e re e mobiluar tërsisht ka dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin , banjo , wc , shpajz , teras , nxemje individuale , rrym kategoria A , uji 24 orë dhe rezervar . Banesa gjindet në katin e 6 me ashensor 24 ore pa pengesa , , , çmimi sipas marrveshjes …. Banesa eshte e lire per banim nga data 2 korrik. Numrat Kontaktues : +38649-662-057 ( 049-662-057) dhe +37745-659-829.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39