Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE*

Emri Kontaktues: Alban | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049662057 | Data e Publikimit: 02.06.2014

Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE* Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE* Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE* Leshoje Banes me qira ne lagjen *TOPHANE*

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banesën me qira * 97 m2* ne lagjen *TOPHANE* në rrugën “Lidhja e Prizrenit” . Banesa është e re e mobiluar tërsisht ka dy dhoma gjumi , sallon me kuzhin , banjo , wc , shpajz , teras , nxemje individuale , rrym kategoria A , uji 24 orë dhe rezervar . Banesa gjindet në katin e 6 me ashensor 24 ore pa pengesa , , , çmimi sipas marrveshjes …. Banesa eshte e lire per banim nga data 2 korrik. Numrat Kontaktues : +38649-662-057 ( 049-662-057) dhe +37745-659-829.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 6 =