LESHOJE BANESE ME QERA

Emri Kontaktues: N.N | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 444 295 | Data e Publikimit: 04.12.2014

LESHOJE BANESE ME QERA LESHOJE BANESE ME QERA LESHOJE BANESE ME QERA LESHOJE BANESE ME QERA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoje banesen me qera me sipërfaqe 75 m2. Banesa gjendet perballe Ambasades Zvicrane dhe kolegjeve ISPE .dhe FAMA. Banesa eshte ne katin e katert si dhe e mobiluar, ku ka sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 9 =