Leshoje banesen me qira 200 euro

Emri Kontaktues: Erzeni | Çmimi: 200€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045 430 366 | Data e Publikimit: 01.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira ne lagjen Taug Bashqe 10 metra nga Eulexi, 5 min nga Unifersiteti Amerikan -AUK,200 metra nga parku i Taug Bashqes, 100 metra nga ruga kryesore ne te cilen vazhdimisht ka transport publik etj. Banesa gjendet ne katin e 5 dhe ka ashencor i cili punon vazhdimisht me qip! banesa gjenet ne nje ndertes te vetme dmth nuk ka tjera ndertesa kjo eshte e vetmja dhe eshte shume ne air te paster dhe qetesi. Banesa ka parkingun e vet te rrethuar,ka fushen per tenis staza per te hecur, lloj lumi etj. Banesa ka kete rednitje: koridor,dhome,kuzhine me trepezari,banjo, ballkon.

045-430-366

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 0 =