Leshoje banesen me qira 200 euro

Publikuar: Qershor 1, 2014 10:33 am | Nga: Erzeni | Çmimi: 200 | Tel.: 045 430 366

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira ne lagjen Taug Bashqe 10 metra nga Eulexi, 5 min nga Unifersiteti Amerikan -AUK,200 metra nga parku i Taug Bashqes, 100 metra nga ruga kryesore ne te cilen vazhdimisht ka transport publik etj. Banesa gjendet ne katin e 5 dhe ka ashencor i cili punon vazhdimisht me qip! banesa gjenet ne nje ndertes te vetme dmth nuk ka tjera ndertesa kjo eshte e vetmja dhe eshte shume ne air te paster dhe qetesi. Banesa ka parkingun e vet te rrethuar,ka fushen per tenis staza per te hecur, lloj lumi etj. Banesa ka kete rednitje: koridor,dhome,kuzhine me trepezari,banjo, ballkon.

045-430-366

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39