Leshoje banesen me qira afer Universitetit AUK dhe Eulexit 200€

Publikuar: Korrik 16, 2014 10:32 pm | Nga: Erzen | Çmimi: 200 | Tel.: 044202982

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne Toke Bashqe, shume afer Eulex-it, parkut te Toke Bashqes dhe universitetit AUK. Ndertesa ka perpara parkingun te retheuar dhe pothuajse me 24ore sigurim nga rojet e Eulex-it, ka supermarketin TopFresh perfundi, fushe tenisi, staza oer te ecur dhe relaxuar etj. Transporti publik eshte 1minute afer. Ndertesa eshte shume e qete pasi qe eshte vetem nje ndertes dhe ka kete renditje; koridor, banjo/WC, kuzhine me trepezari, dhome, ballkon dhe me te gjitha mobilet te reja. Ashencori punon 24ore pasi qe eshte me çip. Ne kete banes kush ka banuar kane qene jashtezakonisht te kenaqur. Banesa ipet vetem per afat te gjate – se paku nje vite!

Çmimi i baneses eshte 200€ ne muaj
Kontakto ne: 004/202982 dhe 045/430366

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39