Leshoje Lokal 80m2 me qira dhe 150 m2 Podrum

Emri Kontaktues: Ali | Çmimi: 000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/49165097 | Data e Publikimit: 14.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoje lokal 80m2 dhe 150m2 podrum extra i rregulluare buz rruges kryesore Nazim gafurri perball muzeut te Kosoves Prishtine

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 3 =