LESHOJE LOKAL ME QIRA

Emri Kontaktues: Ali | Çmimi: 000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/49 165097 | Data e Publikimit: 30.06.2014

LESHOJE  LOKAL  ME QIRA LESHOJE  LOKAL  ME QIRA LESHOJE  LOKAL  ME QIRA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LESHOJE LOKAL 80M2 DHE 150M2 NE QENDER TE PRISHTINES KARSHI MUZEUT TE KOSOVES PRISHTINE

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 9 =