leshoje me qira banes 3 dhomeshe

Emri Kontaktues: afrim veseli | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044115981 | Data e Publikimit: 01.10.2018

Banesa posedon 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madhe, 1 banjo, 1 .Gjendet afer shkolles Model( xhamia e Llapit) ose 10 min nga parlamenti i Kosoves , dhe shume e pershtatshme per familjar ose grup studente qe punojne,Qmimi me marreveshje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 7 =