Leshojme banesen me qera ne Ulpiane

Emri Kontaktues: Violeta | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044248441 | Data e Publikimit: 15.09.2018

Leshojme banesen me qera ne Ulpiane

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, 60 m2, e pershtatshme per student. Banesa ka dy dhoma, kuzhinen, banjo, e mobiluar komplet, tv dhe kushte tjera per banim. Per me shume info konfaktoni ne nr 044248441

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 7 =