LËSHOJMË DHOMA ME QIRA PËR STUDENTË DHE PUNËTORË (M)

Publikuar: Shtator 7, 2014 11:12 pm | Nga: Nexhmije | Tel.: 044750629

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Dhoma të mobiluara me qira për studentë dhe punëtorë (M), Vendbanimi: Rrustem Statovci 56, 200 metra nga Universiteti FAMA, 100 metra nga Hotel Ambasadori! Pastërtia dhe siguria në nivel!

Na kontaktoni në 044 750 629, 043 720 405,

ÇMIMI I VOLITSHËM, SIPAS MARRËVESHJES!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39