LËSHOJMË DHOMA ME QIRA PËR STUDENTË DHE PUNËTORË (M)

Emri Kontaktues: Nexhmije | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044750629 | Data e Publikimit: 07.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Dhoma të mobiluara me qira për studentë dhe punëtorë (M), Vendbanimi: Rrustem Statovci 56, 200 metra nga Universiteti FAMA, 100 metra nga Hotel Ambasadori! Pastërtia dhe siguria në nivel!

Na kontaktoni në 044 750 629, 043 720 405,

ÇMIMI I VOLITSHËM, SIPAS MARRËVESHJES!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 0 =