Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V

Publikuar: Gusht 16, 2017 8:05 pm | Nga: Bleron | Çmimi: 300 | Tel.: 049400958

Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr 25 kati V , e rinovuar komplet dhe e mobiluar komplet me mobile të reja, me nxehje qendrore te qytetit çmimi 300€ lëshohet vetëm për familje, depoziti prej 300 euro i obligueshem. Tel. 049 400 958.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39