Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit

Publikuar: Gusht 25, 2018 12:24 pm | Nga: Kastriot | Çmimi: 250 | Tel.: +38344248277

Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit Leshphet banesa me qera ne Prishtine- Ulpiane te rrethi afer Hollivudit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banes me qera ne lagjen Ulpiana ne Prishtine me saktesisht afer Hollivudit. Banesa ka dy dhoma gjumi, ballkon, koridor, shpajz, banjo dhe eshte e gatshme per banim.
E pershtatshme per familjar dhe studenta dhe nje zbritje simbolike per pak persona qe do te banojne ne banese.
Numri i telefonit eshte +38344248277 ku i njejti mund te perdoret edhe ne viber.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39