Lesoj Lokalin me qera 60m2

Publikuar: Prill 14, 2016 11:19 am | Nga: Fegjri | Çmimi: 6 | Tel.: +37744185949

Lesoj Lokalin me qera 60m2 Lesoj Lokalin me qera 60m2 Lesoj Lokalin me qera 60m2 Lesoj Lokalin me qera 60m2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Prishtinë (afër kolegjit Iliria). Lokali është i përshtatshëm për zyre afariste, ordinanc,dhe veprimtari tjera . Ai posendon ndriqim te shkëlqyshëm, ventilim, dhe ngrohje qendrore.Lokali është i lirë nga data 01.05.2016. Çmimi 6 euro per m2 Tel kontakt /viber +37744185949

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39