LIBREX

Publikuar: Janar 16, 2018 9:18 pm | Nga: DRENUSHA | Çmimi: 350 | Tel.: 044493945

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kompania Zviceriane *LIBREX* shpall konkurs për
30 agjente tregrëtare|( FEMRA)
Kushtet per aplikim janë

Te jene komunikative,te posedoj veture personale – shpenzimet mbulohen nga kompanija

Pagesat behen me standarte europiane

Kompanija gjithashtu ofron pushime jashte vendit si dhe pushime seminarike nëpër Botë

Kandidatja duhet te sjelle me vete nje dokument identifikues ose te dergoj CV ne [email protected]

Nese jeni person kreativ dhe i motivur per te zhvilluar karrierën,atëher aplikoni per tu ber pjes e ekipit tone.

Mund te kontaktoni ne 044493945 gjdo dite nga ora 10-00 deri ne 19-00

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39