Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz

Publikuar: Qershor 29, 2014 3:14 pm | Nga: BM electronic | Çmimi: 215 | Tel.: 044/049 171 374

Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Llaptop eMACHINES E725
Gjendja: i perdorur ( por ne gjendje te shkelqyer)
Marka :EMACHINES
Modeli :E725
CPU: Intel DUAL CORE 2X2.2GHz
RAM; 4GB
HDD: 250GB
Display : 15,6 ” (inch) LED
Grafika : 1384MB RAM
Web cam: 2 Megapixels
Puna ne bateri : 2:30 min
Software : win7 Ultimate
Adapteri i rrymes : I Ri orgjinal DELTA

Llaptopi eshte ne gjendje shume te mire dhe i ruajtur.

Kontakti:
N.SH.T “BM ELECTRONIC”
Kongresi i Manastirit 33
Podujeve
11000
Kosove
tel-044/049 171374
www.bmelectronic.com
[email protected]
Facebook: Bm Electronic Service

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39