Lodra, Trambolina,KENDE Femijesh, Labirinte…

Publikuar: Mars 28, 2016 8:18 am | Nga: MSA Company | Tel.: +38978226976

Lodra, Trambolina,KENDE Femijesh, Labirinte… Lodra, Trambolina,KENDE Femijesh, Labirinte… Lodra, Trambolina,KENDE Femijesh, Labirinte… Lodra, Trambolina,KENDE Femijesh, Labirinte…

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

MSA Company-SHKUP, nga Maqedonia, prodhon lojëra me cilësi të lartë dhe me kualitet të sigurtë nga më të ndryshmet, si kënde për fëmijë dhe cdo gjë që nevojitet për një qendër rekreativ fëmijësh. Gjithe kjo realizohet sipas porosisë/dimensioneve dhe që juve ju nevojitet, vecanërisht në restorante, qëndra tregtare e kopshte për fëmijë. E vecanta për këtë vit është edhe ndërtimi I këndeve për fëmijë tek pushimoret periferike dhe te pompat e Benzinës, tek restorantet ku qytetarët ndajnë kohën që të drekojnë me familjet e tyre.

Nëse jeni të interesuar ose keni ndërmend të ndërtoni një kënd shumë të vecantë lodrash, mund të na kontaktoni përmes numrit te tel:

+38978226976, e-mail: [email protected], si dhe adresa e facebook; MSA Company.

Shkup, Maqedoni

Mos hezitoni të ka kontaktoni

Jeni të mirëseardhur.

Faleminderit!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39