Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj

Publikuar: Gusht 22, 2010 6:34 pm | Nga: Fitim | Çmimi: 50 | Tel.: 045281189

Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lojra te ndryshme te sapoardhur nga jasht XBOX,PlayStation
Përshkrim i sendit:
Risi Risi …Kemi 6 xboxa, nje playstation 2, shtate playstation 1, nje psp e dores, dhe kem gameboy… te gjith jan ne gjendje shum te rregullt me kablla me lojera me memori sticka,ndajm sipas deshires se juv..mund te vini ti provoni dhe ti merni sepse kan nje qmim shum te lire. keta jan mundeni me i pa edhe ne foto…. nje Xbox kushton-50 Euro nje Playstation 2 kushton – 60 Euro nje Playstation 1 kushton-10 euro nje gameboy kushton – 9 euro nje psp kushton-100 euro ….. ………………………. Urdheroni ju mirpresim…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39