Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’

Publikuar: Dhjetor 16, 2014 2:33 pm | Nga: Ferid Jahiu | Çmimi: 750 | Tel.: 00491732975944

Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’ Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’ Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’ Lokali ne rrugen kryesore ne shitje 400 m’

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet lokali ne katin e dyte
400” qmimi 750 € per m°
Shiten dhe banesat .kati i trete 500€
kati i kater 450€
Cdo kat i ka nga 4 banesa me koridor te mjaftueshem,
Banesat jan duke u rregulluar dhe per nji kohe te shkurter perfundojn.
Ndertim shume kualitativ.
Banesat kan nga dy dhoma te fjetjes, sallonin e madh,banjon e madhe,WC e dyte ,ballkona te medhenj dhe kane mbi 95m°.
Gjendet ne rrugen e Pejes afer Shkolles dhe afer Komunes se Re.
Objekti posedon Leje Nderimi
Te interesuarit mund te kontaktojne ne:
Tel. 045999925 Tafa. Apo [email protected]
Tel.00491732975944 ……VIBER

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39