LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE

Publikuar: Prill 25, 2018 8:02 am | Nga: Bajrush | Çmimi: 120 | Tel.: 044141035

LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

JEP LOKALIN ME QERA NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTORE, MINI BIZNES,ETJ. ÇMIMI 120€. I NEGOCUESHEM. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39