LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE

Emri Kontaktues: Bajrush | Çmimi: 120€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044141035 | Data e Publikimit: 25.04.2018

LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE

JEP LOKALIN ME QERA NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTORE, MINI BIZNES,ETJ. ÇMIMI 120€. I NEGOCUESHEM. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 3 =