LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGETARE “KODRA E DIELLIT” – PRISHTINE

Emri Kontaktues: BAJRUSH | Çmimi: 180€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044141035; +37744141035 | Data e Publikimit: 03.02.2018

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, ETJ. ÇMIMI 180€, I NEGOCUESHEM. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 7 =