LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Publikuar: Maj 8, 2017 11:44 am | Nga: lum | Tel.: 044173562

LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LESHOJ LOKALIN ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT AFER PIZZERIA “NAPOLI”. LOKALI KA PAMJE TE MIRE NGA RRUGA KRYESORE DHE KA PARKINGUN PERPARA. info : 044173562 044262943

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39