LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Emri Kontaktues: emer | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044173562 | Data e Publikimit: 27.06.2017

LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LESHOJ LOKALIN ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT AFER ‘PIZZERIA NAPOLI’, LOKALI KA PARKING DHE PAMJE KA RRUGA KRYESORE. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE. info 044-173562 044-262-943

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 2 =