LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Emri Kontaktues: emer | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044173562 | Data e Publikimit: 21.08.2017

LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LESHOJ LOKALIN ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT. LOKALI ESHTE I PERSHATSHEM PER ZYRE, KA PARKINGUN DHE PAMJEN NGA RRUGA KRYESORE. info 044 173 562 — 044 262 943

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 0 =