Lokal me qira – perballe Hotel Grand Prishtina

Publikuar: Maj 20, 2014 8:26 am | Nga: Blerim | Çmimi: 350 | Tel.: 0452350000

Lokal me qira – perballe Hotel Grand Prishtina Lokal me qira – perballe Hotel Grand Prishtina Lokal me qira – perballe Hotel Grand Prishtina Lokal me qira – perballe Hotel Grand Prishtina

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lokali me qira perballe Hotel Grand Prishtina, saktesisht objekti prapa METRO Sendwich bar. Aktualisht lokali eshte ne funksion te biznesit GINGER, dhe leshohet me qira nga mesi i muajit Qershor 2014. Me heret ka funksionuar biznesi: SACRO – Bio Produkte. hapsira e brendshme: 35 m2, dhe ne gjendje shum te mire, e renovuar. (shih fotot). te dhenat e kontaktit: 045235000 044248762

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39