Lokal te Tregu i Gjelberte

Emri Kontaktues: Gezim | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 162 459 | Data e Publikimit: 04.09.2017

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj lokalin me qera ne Prishtine , rr Lidhja e Prizrenit ,te Tregu ( pazari ) i Gjelberte .Lokali gjendet ne nje vend qe ka qarkullim te madh te nejrezve, dhe eshte i disponueshem per cfare do biznesi.Lokali ka 40 m2, dhe eshte tash i renovuar .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 7 =