Lokal (zyre) me Qira Qendra Tregtare Bregu Diellit nr 68

Publikuar: Qershor 24, 2016 11:00 am | Nga: Zgjim Duraku | Çmimi: 150 | Lagjja: Bregu Diellit | Tel.: 045 673 806

Lokal (zyre) me Qira Qendra Tregtare Bregu Diellit nr 68 Lokal (zyre) me Qira Qendra Tregtare Bregu Diellit nr 68 Lokal (zyre) me Qira Qendra Tregtare Bregu Diellit nr 68

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Zyre Lokal me Qira Breg Dielli Qender_Tregtare nr 68

22 m2 ne katin e dyte, e rrethuar nga 15 lokale tjera (posedon WC dhe klime)

cmimi 150 euro (depozit 300 euro).

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39