Lokale me qira

Publikuar: Qershor 3, 2013 5:13 pm | Nga: Fzuka | Çmimi: 250 | Tel.: 044262943

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj 2 lokale me qira ne lagjen Bregu i Diellit afer pizzeria Napoli. Lokalet kane nga 22m2 dhe jane me pamje nga rruga kryesore. Gjithashtu perpara lokalev ka parking te mjaftueshem. Jane shume te pershtatshme per veprimtari te ndryshme, dhe egziston mundeesia te shendrrohen ne nje lokal te vetem pasi jane ngjitur njera me tjetren. Per informata na kontaktoni: 044262943 ose 044173562.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39