LOKALI LESHOHET ME QIRA

Emri Kontaktues: AFERDITA | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38344312651 | Data e Publikimit: 16.03.2018

LOKALI LESHOHET ME QIRA LOKALI LESHOHET ME QIRA LOKALI LESHOHET ME QIRA LOKALI LESHOHET ME QIRA

Leshohet Lokali me qira ne Lagjen Kalabria ne Ndertesat e Lesnes . Lokali ka 57m2 .Gjendet afër Poliklinikes AURA dhe perball Laboratorit TIRANALAB

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 2 =