LOKALI LESHOHET ME QIRA

Emri Kontaktues: AFERDITA | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38344312651 | Data e Publikimit: 16.03.2018

LOKALI LESHOHET ME QIRA LOKALI LESHOHET ME QIRA LOKALI LESHOHET ME QIRA LOKALI LESHOHET ME QIRA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet lokali me qira ne lagjen Kalabria posaqerisht ne objektin e Ndertesave te Lesnes. ka siperfaqe 57m2 dhe eshte i pershtatshem per qfardo veprimtarie .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 3 =