Lokali me qira

Publikuar: Tetor 7, 2014 2:57 pm | Nga: SBComputers | Tel.: 049 357 579

Lokali me qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofrojmë këtë objekt (Bodrumi-Magazina – 170m2 dhe kati i parë 330m2) për qeramarrje, me kushte shumë të volitshme, parking për rreth 30 vetura.
* Ky ambient është në gjendje të rregullt, ndërtim i ri dhe dizajn bashkëkohorë;
* Ambienti është i pajisur me nxemje qendrore;
* Rryma është e siguruar për 24 orë në ditë (në raste ndërprerje është i instaluar gjeneratori);
* Uji nuk ndërpritet; ka furnizim 24 orë;
* Sigurim me alarm dhe kamera 24 orë në ditë.
Objekti gjindet afër furrës Qerimi 1, Bregu i Diellit – Prishtinë.
Për më tepër informata lajmërohuni në 049 357 579.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39