Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira

Publikuar: Nëntor 12, 2018 2:28 am | Nga: Muhamet | Çmimi: 119,000 | Tel.: 044393859

Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira Shitet Lokali ne Ulpiane – aktualisht me qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet lokali ne katin perdhese i cili ka hapesire prej 45 m2 neto (me flete poseduese) dhe 35 m2 podrum. Podrumi eshte i qasshem direkt nga lokali.

Lokali eshte ne vend ideal per cfaredo biznesi sepse ka afer spitalin, shkollen fillore, si dhe ka qarkullim te vazhdueshem te veturave.

Lokali poashtu ben edhe nese e doni vetem si investim. Aktualisht eshte i leshuar me qira dhe merr qira te mire. Krahasuar me depozitat ne banke, kthimi nga qiraja eshte shumefish me i larte.

Lokali shitet per shkak se na duhet te investojme ne nje palujtshmeri tjeter me te madhe.

Vendi i lokalit:
Lokali gjendet ne Ulpiane, Blloku D8, perballe INA Petrol (tani ExFis). Vendi eshte mjaft i frekuentuar shkaku qe shumica e veturave te Ulpianes vijne aty per tu furnizuar me derivate.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39