Lokali ne shitje 90m2

Publikuar: Gusht 28, 2018 11:09 am | Nga: Mebusan | Çmimi: 20000 | Tel.: 044159745

Lokali ne shitje 90m2 Lokali ne shitje 90m2 Lokali ne shitje 90m2 Lokali ne shitje 90m2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet lokali ne qender te Prizrenit, afer shtepis se bardh ( kuvendi komunal – ish shtepia armates dhe qyljanit).
-Lokali eshte 90 metra katrot, posedon 2 hyrje, parking dhe parking komunal.
-Nuk eshte ne hipotek dhe me dokumentacion te rregullt.
(Shitet nga vete pronarja)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39