lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo

Publikuar: Korrik 10, 2014 9:37 am | Çmimi: 200 | Tel.: 044307485

lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

lshohet banesa me qera ne tokbashqe afer eluexit me konkretisht te restaurant princi banesa eshte e re e mobiluar dhe i posedon te gjitha kushtet dhe eshte ne vend shume te mire per jetes flm

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39