lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo

| Çmimi: 200€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044307485 | Data e Publikimit: 10.07.2014

lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo lshoj banes me qera 36m2 1 dhomshe dhe banjo

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

lshohet banesa me qera ne tokbashqe afer eluexit me konkretisht te restaurant princi banesa eshte e re e mobiluar dhe i posedon te gjitha kushtet dhe eshte ne vend shume te mire per jetes flm

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 0 =