Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7

Publikuar: Qershor 14, 2010 2:50 pm | Nga: Arlind | Tel.: 044 948 356

Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7 Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7 Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7 Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes Macbook modeli 4.1 me procesor Intel Core 2 Duo, shpejtesia 2.4 GHz
Ka RAM memorje te instaluar – 2 GB
Hard disk 150 GB
DVD-RW Drive
Dy sisteme operative: Mac OS X dhe Windows 7

* Eshte i perdorur


Fotografite qe shihni jane fotografi reale te laptopit qe e kam shpallur per shitje

Per me shume kontakto ne kete numer: 044 948 356

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39