Makina Bujqsore

Publikuar: Maj 15, 2015 10:23 am | Nga: Morina | Tel.: +4176 681 04 85

Makina Bujqsore Makina Bujqsore Makina Bujqsore Makina Bujqsore

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shesim Kombaj per Sillazh per Miser dhe Bari, Kombaja posedon brihqi rezrv, orpune i kae 2600,esht e ardhur nga Zvicra, Motorri Mesedes me 150 kuaj Fuq, Kombai asht ne gjendje shum te rregullt, gjindet ne Ratkov / Komuna Rahovec, te ineresuarit serioz mund te lajmrohen ne ket numer te telefonit +41 76 6810485 viber

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39