makineri tehnopak skopje

Publikuar: Prill 16, 2010 11:01 am | Nga: TEHNOPAK | Tel.: 0038971216511

makineri tehnopak skopje makineri tehnopak skopje makineri tehnopak skopje makineri tehnopak skopje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit, kremit,shamponave; -maqinave për ngjitjen e fletëve metalike; -mulli për sheqer, troshka buke, susam dhe peksimadhe; -transportues (ashensorë); -tuneleve; -maqinave për paketim të sheqerit në fishek dhe në piramida në 5 gr. dhe për paketimin e sheqerit në qese letre e 1 kg

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39