Malinois belg

Publikuar: Dhjetor 20, 2017 9:46 pm | Nga: adri | Çmimi: 50 | Tel.: 045679603

Malinois belg Malinois belg Malinois belg Malinois belg

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet qeni i races belgian malinos gjinia Mashkull .
Qeni asht tu ba i shtir edhe shum i ndegjueshem po spo kam koh meu merr me te.
Qysh tash ka fillu me tregu agresivitet territorial, e percjell pronarin hap pas hapi dhe nuk largohet gjat shetitjes. Ka fillu me leh naten kur hyn ne oborr dikush, ka shenja qe bahet roje i mir.

Qmimi i fundit 50 euro, ndrrim me qen sboj. Tel. 045 679 603.
Qeni asht personalisht i jemi vet e kom rrit garantoj per te.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39