Marr me QERA Banes/ Garsoniere

Emri Kontaktues: Nora Gashi | Çmimi: 120€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045626902 | Data e Publikimit: 16.06.2014

Marr me QERA Banes/ Garsoniere

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkoj Banes/ Garsoniere ne qender Prishtines (Ulpiana) nga 1 Korriku !
Jemi 2 Vajza
Paguajm dej 120 Euro
*Per sezone te VERES * dhe me gjate…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 2 =