Matje Kadastrale ( Matje të Tokave – Kadaster Private )

Publikuar: Gusht 4, 2014 5:20 pm | Nga: Geo-Consulting | Çmimi: 80 | Tel.: 044373388

Matje Kadastrale ( Matje të Tokave – Kadaster Private ) Matje Kadastrale ( Matje të Tokave – Kadaster Private ) Matje Kadastrale ( Matje të Tokave – Kadaster Private )

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jemi kadastër privat i licencuar për gjithë Kosovën dhe bëjmë të gjitha llojet e punëve gjeodezike, matjen ndarjen e parcelave , ndërrimin e kulturave , matjen e ndërtesave , përcaktimin e kufijve të parcellave ( percaktimin e megjes) , situacione për nevoja të projektimit etj.

Cmimet filloj nga 80euro

Jemi te pajisur me instrumentet me te avancuara ( STACION TOTAL dhe GPS )

Zyrja jone gjendet perball Komunës te re ne Dragonda

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39