ME QERA

Emri Kontaktues: ramadan | Qyteti: Mitrovicë | Telefoni: 049218117 | Data e Publikimit: 02.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Japi banesen me qira eshte ambijent i qete dhe i rahatshem eshte ne lagjen bajr ne mitrovic dhe fresket i renovuar

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 1 =