me qera

Emri Kontaktues: ramadan | Qyteti: Mitrovicë | Telefoni: 049253101 | Data e Publikimit: 08.12.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

japi banesen me qera ne mitrovic eshte ambijent i qete dhe i rahatshem te interesuarit mund te kontaktojn ne numrat 049253101 dhe 049218117

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 3 =