Mekanik (Gjermani)

Publikuar: Shkurt 22, 2019 10:44 am | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349796777

Mekanik (Gjermani)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Mekanik (Gjermani)

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Montimi i pjesëve të vogla elektronike dhe mekanike për prodhimin e sensorëve të presionit nën kushte të dhomës së pastrimit
• Montimi manual, pjesërisht nga mikroskopi
• Operimi i impiantit: montimi, operimi dhe inspektimi pasues vizual
• Ekzekutimi i punës sipas udhëzimeve të punës dhe në përputhje me specifikimet e cilësisë
• Funksionimi i sistemeve komplekse të montimit duke përfshirë monitorimin e procesit

Eksperiencat :
• Trajnimi profesional i përfunduar si mekanik industrial, inxhinier mekanikë, teknik elektronik ose eksperiencë e ngjashme, ose e gjerë profesionale në fushën e përshkruar të përgjegjësisë
• Përvoja profesionale në montim
• Gatishmëria për punën me 3 ndërrime
• Besueshmëri, durim dhe gatishmëri për të mësuar
• Mënyra e pavarur, e saktë dhe cilësore e punës
• Punë në grup, shkathtësi komunikim dhe fleksibilitet

Vendi: Berlin, Gjermani.

Data e Skadimit: 13 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39